DSC0472

Трудове право є однією з провідних галузей у системі права, яка нарівні з іншими галузями перебуває в стадії реформування під впливом соціально-економічних відносин, що змінюються.

Життя людини в суспільстві тісно пов'язане з її трудовою діяльністю, спрямованою загалом на отримання й використання матеріальних благ. Праця людини, її результати завжди цінувалися суспільством, визначали в ньому становище людини. Тому такі важливі права, як право на працю та інші тісно пов'язані з ним права (на підприємницьку діяльність, відпочинок, страйк, соціальний захист) закріплено в Конституції України та є обов'язковими для того, щоб їх знали та ними керувалися як роботодавці, так і працівники.

Саме тому, щоб розібратися у змінах сучасного законодавства та закріпити знання - 28 березня на базі коледжу проходив брейн-ринг з трудового права, який організовувала викладач правових дисциплін Бісік Світлана Гаврилівна та студенти IV курсу правового відділення Березовська Валерія і Дмитрєвський Даніїл. А учасниками даного турніру були студенти III курсу, які наразі вивчають дану дисципліну та, як ніхто, розуміються у термінології та практичних ситуаціях. Студенти були розділені на 2 команди 431 групи й мали назву «Трудові знавці» та 432 групи, які називалися «Правовим рухом». Із рахунком 25:14 перемогу здобула команда «Трудові знавці», але кожен студент був задіяний та проявляв активність.

Команди вдячні за представлену можливість узагальнити вивчений матеріал та застосувати свої знання на практичних ситуаціях одного із раундів брейн-рингу.