IMG 5860 2

11 квітня 2019 року студенти ІV курсу правового відділення коледжу Сумського НАУ та викладачі Бісік С.Г., Юрченко Я.О. побували на Дні відкритих дверей у Сумському національному аграрному університеті.

Представники університету розповіли гостям про спеціальності та особливості вступу. Зустріч розпочав Валерій Жмайлов, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ. Студенти пройшли невеликий екскурс в історію університету та дізналися про можливості, що надає Сумський НАУ. Серед них новітні інтегровані навчальні програми, можливості дуальної освіти та професійний викладацький склад кафедр на всіх факультетах ЗВО.

Вікторія Нєдосєкова завідуюча сектором з питань організації закордонних практик СНАУ більш детально розповіла присутнім про переваги закордонної виробничої практики, адже серед країн-партнерів університету такі держави як Польща, Нідерланди (Голландія), Швеція, Фінляндія, Данія, США, Австралія, Канада, Нова Зеландія, Швейцарія та Німеччина.

Для детального ознайомлення з обраними спеціальностями студенти під керівництвом деканів та студентського самоврядування, вирушили на факультети Сумського НАУ.

Юридичний факультет СНАУ ознайомив та продемонстрував студентам криміналістичну тактику і методику. Гостям було запропоновано вирішити логічні завдання, а також провести обшук у спеціальному обладнаному кабінеті.

Студенти ІV курсу правового відділення коледжу Сумського НАУ детально і послідовно підготували та відобразили хід судового розгляду цивільної справи за позовом Нимірова О.В. до СТОВ «Лан» про стягнення збитків, завданих загибеллю бджіл пасіки. За роботою учасників модельного засідання, починаючи від суддів до свідків, спостерігав Бойко В.Б. Він прокоментував та дав багато рекомендації щодо порядку ведення самого процесу і конкретних виступів.

Студенти 3 курсу обліково-фінансового відділення відвідали День відкритих дверей в Сумському національному аграрному університеті. Студенти коледжу мали змогу зустрітися із проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ Валерієм Жмайловим, який приділив увагу питанням якісного освітнього процесу в університеті. Цікавою була розповідь завідуючої сектором з питань організації закордонних практик, яка довела присутнім переваги проходження практик в Польщі, Нідерландах, Швеції, Фінляндії, Данії , США та інших країнах світу. Після зустрічі з студентським самоврядуванням, коледжани завітали до інституту економіки та менеджменту. Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері та завершилася приємним чаюванням на кафедрах інституту.

Без сумніву виконання проблемних завдань і ситуаційних вправ є дуже ефективним засобом організації самостійної роботи студентів, а побачене і почуте на імітованому судовому засіданні з усіма необхідними процесуальними атрибутами є для студентів найкращим матеріалом для закріплення теорії.

Дякуємо за щирий прийом та доброзичливе ставлення колективу Сумського НАУ, а окремо юридичному факультету за цікаві завдання та надання можливості провести в аудиторії, яка обладнана усім необхідним, судове засідання!