DSC1329

Пролітають роки... І ось в цьому навчальному році нашому рідному коледжу вже 115 років Кожна річниця – це спроба заглянути в минуле, проаналізувати пройдений шлях та можливість спланувати майбутнє, спираючись на набутий досвід.

Значний і славний шлях – від сільськогосподарської школи Сумського повітового земства (1903 рік) до Коледжу Сумського національного аграрного університету (з 2004 р.) – здолали численні покоління викладачів, завзято працюючи над підготовкою і вихованням провідних фахівців в сфері обліку для сільгосппідприємств і бюджетної сфери та працівників органів внутрішніх справ. Тисячі випускників по закінченню навчання несуть світлі спогади крізь життя про свій навчальний заклад, де вони здобули важливі професійні навички, навчилися долати труднощі на життєвому шляху.

Давні коледжанські традиції, інноваційні методи викладання, змістовна навчально-методична, виховна, науково-дослідницька робота у коледжі сприяють і сьогодні формуванню конкурентоспроможного фахівця на ринку праці.

Нашому коледжу 115 років! Але він крокує в ногу з часом, він такий же молодий, як і його студенти, це священна домівка, а в ній наша дружна коледжанська родина!

Під час проведення урочистого зібрання директор коледжу Андрій Миколайович Чортенко виступив з промовою про досягнення та перспективи розвитку коледжу, висловив працівникам щирі слова вдячності за працю, побажав успіхів в професійному та особистому житті, студентській братії — успіхів у навчання та наснаги в освоєнні професії. За досягнуті високі показники у трудовій діяльності, сумлінне ставлення до виконання посадових обов'язків, вагомий внесок у виховання студентської молоді 13 працівників навчального закладу були нагороджені грамотами.

Особлива подяка студентам коледжу, які брали участь у підготовці концертної програми з нагоди святкування 115-ї річниці та подарували глядачам гарний настрій. Завжди приємно чути вітальні слова від випускників, які є гордістю навчального закладу. Вітальні музичні подарунки пролунали зі сцени від випускниці 2013 року спеціальності «Бухгалтерський облік» Круподер Ірини та випускника 2017 року спеціальності «Правознавство» Герасименка Максима.

Шановні колеги, нехай і надалі Ваш професіоналізм, самовідданість і творча енергія будуть запорукою нових значних успіхів наших студентів і підтверджують високе реноме Коледжу!

Більше фото на сайті Facebook.

Хай щастить коледжанській родині в усі часи!