Головна Новини Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Середа, 17 квітня 2019, 08:25

IMG 20190412 145041

У Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара 12 квітня 2019 р. відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом».

Протягом першого етапу ІІ туру Конкурсу «Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом» галузева конкурсна комісія розглянула понад 50 наукових робіт, які надійшли з різних вищих закладів освіти України ІІІ-ІV р. А. та здійснила їх подвійне рецензування.

За результатами рецензування було сформовано рейтинговий список наукових робіт, що допущені до участі у 2 турі, до якого потрапила і наша студентка 3 курсу Неженець Влада разом із студенткою СНАУ Глух Ілоною (також колишньою студенткою нашого коледжу) (наукові керівники: д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції СНАУ Михайлова Л.І. та к.е.н., голова ЦК обліково-фінансових та економічних дисциплін коледжу СНАУ Гриценко В.Л.).

Успішно захистивши свою наукову роботу «Забезпечення якості вітчизняного меду як одна із умов успішної інтеграції Україна-ЄС», Влада та Ілона були відзначені дипломом ІІІ ступеня та були відзначені за креативність під час презентації своєї роботи.

Вітаємо з досягненням та бажаємо нових звершень!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.