DSC1673 Уже третій рік поспіль у коледжі проводиться Турнір з правознавства для учнів 9 – 11 класів м. Суми та Сумської області. Мета заходу – поширення знань з права, соціальної і правової культури, вміння творчого мислення, креативного вирішення проблемних ситуативних завдань.

На цікавий і неординарний захід у коледж завітали учні семи закладів: Сумської гімназії № 1, Сумських загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів № 6, 22, 27 та спеціалізованих шкіл № 1, 2, 15.

Сучасні школярі вразили своїми правовими знаннями компетентне журі: Запару С.І., декана юридичного факультету Сумського НАУ; Ярем О.А., керівника відділу Сумського міського центру вторинної правової допомоги; Роговенко О.В., завідуючу правовим відділенням коледжу СНАУ.

Учні і відповідали на інтелектуальні поставлені питання, звичайно на правову тематику, під час «Мозгового штурму», проявили ораторські здібності в раунді «Проект з благоустрою території школи». Дуже цікавим виявився раунд для капітанів, де вони змогли розкрити і свій інтелект, і логіку, і звичайно, знання з права. Справилися на відмінно учасники і з «Чорною скринькою». Команди всіх закладів розкрили свої знання з права, вміння вирішувати практичні завдання в раунді «Юридичний рахунок».

Тож журі нелегко було визнати переможців.

Результати наступні:

І місце – Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6;

ІІ місце – Сумська гімназія № 1;

ІІІ місце – Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 імені І. Гольченка.

Висловлюємо щиру подяку учасникам Турніру та їх учителям за якісну підготовку команд, глибокі теоретичні знання з права, виховання високої правової культури, відповідальності і поваги до Батьківщини.