DSC2557

День вишиванки – свято національної та духовної єдності, адже об'єднує українців незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Це свято не прив'язане до жодного державного чи релігійного.

16 травня 2019 року адміністрація, педагогічний колектив та студенти коледжу Сумського національного аграрного університету долучилися до святкування Дня вишиванки, одягнувши вишиванки.

Вишиванка – елемент нашої багатої традиціями української культури. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі. Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті.

Сьогдні коледж наповнився яскравими кольорами вишиванок.

Працівники бібліотеки підготували для студентів та співробітників цікаву книжкову виставку «Ой, яка ж ти гарна, сорочка вишивана», з якої можна почерпнути інформацію про національні костюми різних регіонів України та таємниці коду вишивання.

Окрім вираження своєї національної та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій з нагоди свята, відчуття гордості за належність до української нації!