DSC3330

День знань – особливе свято, завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою. У цей день по-іншому сприймаєш дійсність, урочистіше звучить музика, теплішими стають слова привітань, і кожне людське серце відгукується на заклик першого дзвоника. Це свято сповнене сподівань на успішний новий навчальний рік та зміни в освітньому процесі.

Урочистості з нагоди свята відкрив директор коледжу Андрій Миколайович Чортенко, відзначивши викладачів, що досягли значних успіхів у вихованні студентської молоді та науково-педагогічній діяльності, та студентів - за відмінні успіхи та особисті здобутки у навчанні, активну громадську позицію. Почесні гості свята Валерій Миколайович Жмайлов, професор, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету, Світлана Іванівна Запара, доктор юридичних наук, декан юридичного факультету Сумського національного аграрного університету та отець Сергій привітали студентів та викладачів зі святом та дали першокурсникам безцінні поради з висоти свого досвіду.

Дружня коледжанська родина поповнилася 108 студентами денного відділення. Випускники побажали юній зміні відмінного навчання, сумлінного відношення до обов'язків студента, примноження традицій коледжу та гідно нести звання студента коледжу Сумського національного аграрного університету!

Шановні викладачі та студенти! Нехай новий 2019/2020 навчальний рік буде сповнений новими відкриттями, незабутніми емоціями, приємними зустрічами й цікавими подіями!

Більше фото на сторорінці у Facebook