DSC4883

03 жовтня 2019 року на базі коледжу СНАУ відбулося засідання методичного об'єднання фахівців фізичного виховання ЗВО І – ІІ р. а. Сумської області. На зустрічі учасники обговорили ряд важливих питань. Про підсумки участі збірних команд коледжів і технікумів області у спортивних іграх 2018 – 2019 н. р. доповів В.Г. Маслов – начальник обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту. Обговорили питання Регламенту проведення ХХVІ обласної спартакіади – з повідомленням виступила Н.М. Гуринець – інструктор-методист фізичної культури обласного відділення (філії) комітету з фізичного виховання та спорту.

Жваве обговорення викликало питання про проходження медичного огляду студентів для участі у змаганнях. Допомагав розібратися у всіх викликах лікар М.О. Лукаш.

Цікавими були доповіді М.М. Давиденка, викладач фізвиховання коледжу СНАУ; М.В. Залюбавець, викладача Глухівського педагогічного коледжу. Змістовною і корисною була дискусія, яку координував В.В. Сема, голова методичного об'єднання фахівців фізичного виховання, під час якої поділилися думками, обговорили проблеми, обдумали плани на майбутнє.

Методичне засідання викладачів – це фахове зростання, корисне спілкування, обмін досвідом.

Щира подяка всім учасникам зустрічі, а також працівникам навчального закладу, що долучилися до підготовки даного заходу.