IMG 2139 8 жовтня в рамках тижня правових знань, студентки 441 групи – Марченко Анастасія та Кривоконь Богдана мали змогу відчути себе справжніми фахівцями, а саме прокурором та адвокатом, завдяки проекту «Moot court». Судові дебати як частина змодельованого судового засідання відбулися на базі Сумського Національного аграрного університету.

У судових дебатах взяли участь 3 команди – команда СНАУ а також команди Сумського та Путивльського коледжів СНАУ. На підготовку учасники мали 4 дні, а метою заходу був публічний судовий виступ гравців у ролі адвоката та прокурора. Шляхом жеребкування була розподілена черговість виступів команд.

Під час дебатів відчувався неймовірний шквал емоцій і гравців, і суддів-журі, і вболівальників. Команда коледжу продемонструвала креативність та винахідливість і посіла друге місце.

Даний проект наглядно демонструє знання студентів в сфері юриспруденції, а також навички ораторського мистецтва кожного учасника. Це досить цікавий досвід, для кожного, хто обрав юриспруденцію головною справою свого життя. Адже ти на собі можеш відчути всі переваги і недоліки даних професій, а також ще навчаючись в коледжі, ти вже зрозумів наскільки це нелегка праця.

Студентка 441 групи Кривоконь Богдана