Тісний зв‘язок з практикою

Продовжуючи традицію екскурсій до державних установ, у рамках виїзних занять - студенти IV курсу правового відділення 30 жовтня 2019 р. відвідали Регіональний центр з надання безоплатної вторинної допомоги у Сумській області.

Діяльність та послуги даної установи базуються на захисті прав та свобод людини і громадянина. Центр реалізовує чимало інноваційних проектів, допомагає громадянам.

Студентам була проведена екскурсія працівниками центру, розглянули напрямки та види діяльності відділів.

Також відбувся круглий стіл на чолі з начальником відділу право просвітництва та надання безоплатної правової допомоги Іваненко Юлією Володимирівною. Під час круглого столу розглядали конкретні випадки надання правової допомоги різним верствам населення, студентам наводилися різні статистичні дані про звернення громадян, про розв'язання проблем різного характеру. Також обговорили критерії розмежування безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.

Юлія Іваненко висловила сподівання, що серед майбутніх випускників коледжу будуть ті, які в майбутньому долучаться до роботи в системі безоплатної правової допомоги.

Викладачі правових дисциплін Бісік С.Г., Бутенко Л.Г.