Навчальна практика - крок до майбутнього

Сьогодні відбувся круглий стіл студентів 3 курсу, спеціальності «Право» за темою «Навчальна практика - крок до майбутнього» приурочена до завершення практики зі спеціальності.

Практика студентів є обов'язковою складовою частиною процесу підготовки фахівців. Вона має своєю метою поглибити і закріпити теоретичні знання студентів, виробити навички практичної і дослідницької роботи, ознайомити із сучасним обладнанням. А обговорення пройденої практики дозволяє студентам поділитися власними враженнями та набутими знаннями.

Під час обговорення студенти акцентували увагу на функціях, повноваженнях та в цілому діяльністі відвіданих установ.

Особливо можна відзначити студентів - Головенко Ярослава та Шишло Назара. Ярослав підготував інформативні статистичні дані стосовно відношення українців до законодавства, поділився історичними даними та зробив змістовні висновки щодо проходження практики в різних установах. А Назар провів правову вікторину, чим зацікавив одногрупників до своєї доповіді.

По закінченню конференції студенти зробили висновки, що «Теорія без практики - це рюкзак з посібниками з плавання за спиною того, хто тоне»

Викладач-методист Бісік С. Г.