ed13d922-0fdb-4c1e-92d3-3f69560772ef

6 грудня у рамках правопросвітницької роботи з молоддю міста студентами

IV курсу та викладачем Бутенко Л.Г. було проведено тренінг на тему «Ти і закон». Учасниками заходу стали учні восьмого та дев'ятого класів Сумського ЗЗСО №19 СМР.

Правила і закони, види юридичної відповідальності для неповнолітніх, покарання за вчинені правопорушення та важливість дотримання справедливості у суспільстві – саме на цих актуальних питаннях була зосереджена увагу під час заняття. З перших хвилин хлопці та дівчата жваво підхопили виконання тренінгових вправ в ігровій формі, активно долучилися до обговорення правових ситуацій та підведення підсумків.

У процесі обговорення дійшли висновку, що відносини в житті людини регулюються правилами, більшість яких прописані в законах і мають на меті захищати громадян, їхні права, підтримувати порядок у державі загалом. Учні пересвідчилися, що справедливість може існувати лише за умови дотримання правил і законів.

Насамкінець, Лариса Григорівна побажала молоді бути юридично обізнаними, самостійними, проявляти ініціативу, відповідальність та вчитися знаходити відповіді на правові виклики сучасності.

Анастасія Марченко, студентка 441 групи