7d35d9e0 c0cd 40ef 95c8 5f2e329529ac

24 січня у студентів IV курсу відбувся перший візит до Господарського суду Сумської області. Майбутні фахівці мали змогу доповнити теоретичні знання практичними навичками.  Оглядову екскурсію провела прес-секретар суду Марина Фільченко.

Головною темою зустрічі стала діяльність електронного суду, який почав працювати нещодавно, але в системі судоустрою України, на жаль, розвивається повільними темпами. Про це, та про діловодство суду в цілому студентам розповіла начальник відділу документального забезпечення та контролю Лариса Литвиненко.

Але найбільше вразив своєю відкритістю та добротою суддя у відставці Павло Левченко, який близько 25 років присвятив роботі в Господарському суді Сумської області. Він розповів історію створення суду, поділився спогадами про перші кроки на посаді судді та власним життєвим досвідом. Дав мотиваційні поради та відповів на всі запитання студентів.

Сподіваємося, що в майбутньому на студентів чекає багато таких приємних зустрічей з справжніми професіоналами своєї справи.

Марченко Анастасія