Друк
Перегляди: 984

1

20 лютого 2020 р. студенти коледжу відвідали сумський академічний театр ім. М. С. Щепкіна. До ювілею видатного майстра слова, письменника, драматурга, ім'я якого тісно пов'язане із Сумщиною – Антона Павловича Чехова, щепкінці підготували виставу «Все, що тобі потрібно – це кохання...». Постановку яскравої, експресивної та емоційної комедії в стилі folk здійснив відомий не лише в Європі, але й в усьому театральному світі, режисер Лінас Зайкаускас.

На сцені – життя простого люду який мріє, сумнівається, веселиться, радіє, і звичайно ж, закохується. У своєму прагненні кохання головна героїня Діана Iванівна, здається, згодна на все. Але чи готовий Дмитро Андрійович до зустрічі з такою пристрастю?

Усі події вистави супроводжують віртуозні музиканти, які «розкручують» історію в ритмах відомих народних мелодій, торкаючи душу кожного.

Театр – це мистецтво віддзеркалювати життя. Тож, шановні студенти, долучайтеся до прекрасного, знаходьте в своєму щільному графіку час на відвідування театру та нові емоції.

Ігнатенко Ксенія, студентка 111 групи