photo 12

Бути не таким, як інші, «ламати» абсолютно усі стереотипи, справляти позитивне неординарне враження на інших, приваблювати своєю модерністю та трендовістю…Це все зараз не просто так, це все – не про особистість! Уявляєте?! Ось таким є юридичний факультет Сумського національного аграрного університету!

Цього року святкування 20-річчя існування юридичного факультету було абсолютно позбавлене будь-яких рамок та стандартів – відзначене у формі квесту (розслідування кримінальної справи). Долучилися до цього заходу і студенти Сумського фахового коледжу СНАУ.

Насправді усе дещо не так, як видається з першого погляду, адже це не просто квест, а квест із застосуванням гаджетів (час забути про розуміння даного заходу як такого, що треба кудись бігти, щось шукати, бо зараз усе по-іншому, по-сучасному). Цікаво! Неймовірно захоплюючою видалася гра: спочатку складно зрозуміти, яким чином необхідно налагодити дії команди; інші учасники поряд шумно обговорюють свої віртуальні поїздки; хтось просто п’є чай; час від часу ведучий проговорює чергову підказку; інший ведучий сповіщає про найекономнішу та найщедрішу команду на основі кількості здійснених поїздок. Ось так все й було: часом дихання перехоплює від розуміння, що перемога близько, часом переповнюють емоції від новизни вражень!

Отож, досвід участі у такому заході, завдяки юридичному факультету СНАУ, є. Надзвичайно вдячні за запрошення, а також від імені усієї коледжанської родини ще раз вітаємо із 20-річним ювілеєм!

студентка 441 групи, Бізюк Анастасія