covid 16

1 грудня у студентів 111 групи обліково-фінансового відділення відбулась інформаційна виховна година в ZOOM. Тема, обрана для виховної, «Обізнаність про Covid-19 врятує  життя» - не випадкова, адже всі ми зараз опинились в ситуації, коли наше здоров’я залежить від колективної відповідальності. Вірус передається через прямий контакт повітряно-крапельним шляхом, зокрема, через кашель і чхання, а також торкання поверхонь, забруднених вірусом. COVID-19 може жити на поверхнях протягом декількох годин, але прості дезінфікуючі засоби можуть його вбити.

Дотримання всіх профілактичних заходів, зміцнення імунітету та збереження дистанції зможе вберегти нас від зараження вірусом. Якщо ви використовуєте маски, їх необхідно носити та утилізувати належним чином, щоб забезпечити їх ефективність та уникнути підвищеного ризику передачі вірусу. Самого лише використання масок недостатньо для того, щоб зупинити інфекцію.

Окрім носіння маски, слід часто мити руки, прикривати рот під час чхання та кашлю та уникати тісного контакту з будь-ким, хто має симптоми застуди чи грипу (кашель, чхання, лихоманка). Класний керівник Трипольська Я.О. акцентувала увагу на особливостях життя в період пандемії, існуванні правдивої інформації та міфів про ковід-19; наголосила на відповідальності за власне здоров’я та здоров’я оточуючих. На виховній годині були переглянуті відео-матеріали про вірус, його симптоми та поширення.

Єлізавета Калюжна, студентка 111 групи