PIC 0202

Є в історії України події, які стали знаковими, символічними. Такою подією є героїчна смерть під залізничною станцією Крути молодих захисників Української Держави. Не забуваємо героїв!

Студенти 121 групи спеціальності «Облік і оподаткування» вшанували пам’ять героям Крут: читали вірші, переглядали відеоматеріали, спогади.

Згадали….

29 січня 1918 року на підступах до Києва, під станцією Крути, зустрілися в пекельному бою українські підрозділи Центральної Ради та більшовицькі війська, які йшли з Росії.

Проти 300 українських юнкерів, студентів та гімназистів виступало понад 4 тисяч червоних радянських вояків на чолі з Михайлом Муравйовим.  Крути – це великий перелом на межі двох століть. Ми вчитуємося у цю сторінку історії. Читаємо і не розуміємо: чому так сталося? Для існування, процвітання держави її  патріотам  прийшлося пожертвувати своїм життям.  І надто вражає, коли на таку абсолютну самопожертву йдуть молоді люди, які тільки-но почали здійснювати свій життєвий шлях.

Події січня 1918 року, які живуть в душі українського народу, і сьогодні захоплюють подих. Студенти 121 групи зазирнули  в ті дні, відкрили ще одну сторінку нашої історії, усвідомили суть трагедії, ім’я якої – Крути.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. Нехай смерть героїв буде для нас прикладом. Нехай всі зрозуміють як треба любити свою Батьківщину.

Любіть Україну, як вірні сини,

Віддати життя їй готові,

Як юні сини, що життя віддали

Під Крутами всі,  як  герої.

Студентка 121 групи, Сергієнко Анна