DSC7426

14 лютого у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні, відзначають День Святого Валентина (або День закоханих). За традицією закохані в цей день дарують один одному подарунки, обмінюються валентинками.

11 лютого 2021 року до коледжу завітали Ніна Миколаївна Дегтярьова, вихователь гуртожитку № 1 Сумського національного аграрного університету, та Дарина Володимирівна Верещагіна, практичний психолог відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського НАУ. Вони провели для студентів коледжу майстер-клас по виготовленню солодких валентинок. Впродовж 2,5 годин юнаки та дівчати за чашкою чаю або кави власноруч створювали свій оригінальний шедевр-подарунок, спілкуючись з майстринями. Вели бесіди про світ своїх захоплень та плани на майбутнє. Ніна Миколаївна з Дариною Володимирівною розповідали про перспективи та переваги навчання в Сумському національному аграрному університеті.

Майстер-клас пройшов «на ура». Він дозволив студентам відключитися від повсякденних справ і отримати заряд позитиву, нові вміння та навички, творчо відпочити та прокачати свою креативність. На згадку про приємно проведений час залишились 14 сердечок-валентинок…

Щиро висловлюємо подяку начальнику відділу з організації виховної роботи зі студентами Сумського національного аграрного університету Світлані Володимирівні Зінченко за організацію проведення святкового майстер-класу і чекаємо нових зустрічей з чарівними майстринями!