P10215 131101

Під такою назвою 15 лютого відбулося чергове засідання бібліосалону «Афіна», яке присвячене Дню святого Валентина та Міжнародному дню книгодарування.

На засіданні були присутні студенти 211, 311 груп (куратор Вернидуб Г.О.) та МБ (куратор Шаповал І.Г.) обліково-фінансового відділення.

Ведучі Бондаренко Я. та Макаренко А. розповіли присутнім про традиції святкування цих подій, всі разом переглянули презентацію на цю тему. Викликала пожвавлення гра «Символи свята».

Надихнули на роздуми та спогади поезії, які на фоні музики прочитали студенти Аузяк І., Бондаренко Я., Кругляк Н., Дачко О., Трипольський Д.

Із цікавістю слухали студенти огляди літератури на виставках «Казка любові є в кожній душі…» та «Подаровано з любов’ю», які підготувала зав.бібліотеки Лахіна Л.О.

Сподобалася присутнім гра «Чарівна скринька. Закохані герої», під час якої вони пригадали пари літературних персонажів, назви та авторів творів.

Насамкінець зустрічі з цікавими книгами присутніх чекав сюрприз - бібліомантія (ворожіння на книгах). Це викликало інтерес у присутніх та бажання спробувати передбачити майбутнє.

Завершилася зустріч подякою від зав.бібліотеки дарувальникам, які поповнили бібліотеку ще кількома примірниками книг.

На святі панувала романтична та доброзичлива атмосфера, яка створилася завдяки музичним композиціям, що прозвучали. Забезпечив якісне звучання  Гриненко С.

«Читайте книги, даруйте книги! Читайте між рядками не знайдене в рядках. Закрита книга – камінь, відкрита книга – птах!» - такими словами закінчила зав.бібліотеки засідання бібліосалону «Афіна» присвячене Дню святого Валентина та Міжнародному дню книгодарування.

Чекаємо нових цікавих зустрічей.

Лахіна Л.О., зав.бібліотеки