DSC7830

Важливим моментом патріотичного виховання молоді у коледжі є заняття Захисту України. Адже юнаки не тільки здобувають теоретичні знання із предмету, а й дізнаються про значення, важливість військової справи, захист кордонів Батьківщини, службу у лавах Збройних сил України. Як зробити заняття цікавими? Звичайно, треба теорію поєднувати з практикою. Викладач Захисту України Старинський Олександр Миколайович запросив до коледжу професіоналів своєї справи, людей, які виконували свій громадянський обов’язок в АТО, і тепер щодня працюють із молоддю Сумщини.

Це заступник військового комісара – начальник відділення рекрутингу та комплектування Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки – майор Голоснюк Роман Миколайович та інструктор відділення рекрутингу та комплектування – старший сержант Стасишин Сергій Васильович. Цікавою і змістовною була бесіда із студентами І-х курсів. До речі, зацікавленість виявили і дівчата            211 – 311 групи. Юнаки і дівчата мали можливість виконати вправу № 2 (неповне розбирання автомата АК-74), вправу № 3 (збирання автомата та пістолета Макарова). Навички, які здобули на занятті будуть корисними під час служби у Збройних силах України. Завітали наші гості і до студентів 4-го курсу правового відділення. Познайомили їх із особливостями служби у Збройних силах України, із умовами служби за контрактом. Наші студенти виявили зацікавленість, дізналися багато нової інформації.

Отже, як відзначили і представили МЦТК, і студенти, такі заняття і цікаві, і корисні, бо практичні навички допомагають здобути і закріпити теоретичні знання, а також виховати активну життєву позицію.