DSC7895

Студенти ВСП "Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету" — всебічно розвинені, сучасні, цілеспрямовані,  а віднині – ще й медіаграмотні.

Нещодавно на базі СНАУ відбувся теоретичний блок щорічної медіашколи Mediaschool in SNAU 2021. Ми анітрохи не вагалися та з задоволенням взяли участь у цьому проєкті! В наших цілях популяризувати освітній заклад не лише на теренах нашого міста чи області, а й захопити всеосяжну мережу Інтернет.

Завдання проєкту Mediaschool in SNAU – розвиток навичок та потенціалу креативної молоді у галузі медіа та PR, а також вмінь розрізняти інформацію ЗМІ.

Упродовж двох тижнів проєкту ми щодня приєднувались до занять online. Кожного дня - новий спікер та нові цікавинки на лекціях для нас, молодих юзерів соцмереж та ЗМІ. Мабуть, найцікавішими були самі лекції, адже вони для нас незвичні. Їх проводили практики, які вже не один рік успішно реалізують себе у сфері медіа: ведучий Андрій Любченко, редакторка офісу промоції СНАУ Анна Горпинич та його директорка Ксенія Блюмська-Данько, продюсерка Ольга Наталуха, стиліст-дизайнер Ольга Ширай, журналістка Ольга Гордус й телеведуча Анна Валевська, директорка рекламного агенства «Шоколад» Юлія Євенко, представники МЦ «Романтика» Ігор Ганненко та Інна Дмитренко, фотограф Сергій Тіссо та координаторка проєктів Відділу міжнародних зв’язків СНАУ Кароліна Ткаченко.

Уся інформація була корисною для студентів коледжу. Ми тепер точно знаємо, як правильно розвивати сторінки нашого коледжу в соцмережах!

Сподіваємося на продовження занять в Mediaschool in SNAU та на зустріч з новими відомими та цікавими людьми.

Єлізавета Калюжна та учасники проекту Mediaschool in SNAU