01.main

Шановна Ніно Олексіївно!

Всі, хто знає Вас і працює поруч, відзначають і цінують Вашу працездатність, вимогливість до себе, невичерпну енергію, принциповість, організаторський талант, вміння з успіхом довести будь-яку справу до логічного завершення!

Шануємо Вас як високопрофесійного, досвідченого, вмілого керівника відділення, генератора нових ідей, наставника студентської молоді та прекрасної душі людину. Завдяки вродженому розуму, наполегливості, активній життєвій позиції, чесності, порядності Ви здобули авторитет та глибоку повагу. Колеги цінують Ваше уміння працювати з людьми, аналізувати і оцінювати роботу! Ви внесли величезний вклад у справу підготовки фахівців з обліку Сумської області!

Прийміть сердечні вітання з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаємо залишатися при силі і бадьорості, радіти новим зустрічам і перемогам, з легкістю відпускати всі тривоги і образи з серця, з цікавістю і натхненням входити в новий день! Нехай невичерпна енергія, оптимізм і надалі будуть постійними супутниками в житті, а доля подарує багато світлих літ у мирі й добробуті !

З повагою і дорученням колективу директор коледжу Андрій Чортенко