IMG 2021

У рамках проведення Тижня цифрової грамотності  29.03.2021-31.03.2021 викладачі коледжу пройшли дистанційні курси підвищення кваліфікації «Нові додатки Google для освітнього процесу».

Заняття проводила викладач кафедри освітніх та інформаційних технологій Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Наконечна Людмила Миколаївна. Три дні пройшли непомітно, бо поєднувалися теоретичні завдання з практичними.

Цікаво, послідовно, дохідливо пояснювала Людмила Миколаївна матеріал. Дозовано, поступово, планово рухалися ми за своїм провідником-викладачем у  просторі додатків Google. Створили опитувальники, групами виконали творчу роботу на інтерактивній дошці jamboard, створили кожен свій сайт. Одним словом – нові знання + практика + креативність = корисні навички та яскраві враження.Кожен відчув себе в ролі студента.

Вдячні Людмилі Миколаївні за терпіння та підтримку під час занять. З першого заняття викладач націлила нас на щоденне підведення підсумків та своєчасне виконання практичних завдань, наголосила, що результатом такої роботи буде отримання сертифікату про курси.

Після знайомства з додатками Google, відкрили для себе нові можливості використання їх у роботі.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Сумським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.