DSC8896

24 травня 2021 року відбулася зустріч студентів першого курсу обліково-фінансового відділення з інспектором ювенальної превенції Сумського районного управління поліції ГУНП в Сумській області, старшим лейтенантом поліції, Іваном Полуляховим, випускником коледжу 2012 року.

Студенти слухали розповідь про види і підстави адміністративної відповідальності неповнолітніх та малолітніх осіб, зокрема, куріння тютюнових виробів та електронних сигарет у громадських місцях та на території закладу освіти, розпивання алкогольних та слабоалкогольних напоїв, вживання нецензурної лексики, завідомо неправдивий виклик спеціальних служб, хуліганство, втечу з дому. Оскільки першокурсники є неповнолітніми особами, акцентувалася увага на особливостях настання адміністративної відповідальності. Студентам було наголошено, що за вчинення хуліганських дій або крадіжки, передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Іван Володимирович порадив першокурсникам дотримуватися правил внутрішнього розпорядку у коледжі та на його території та не допускати протиправних вчинків. Інспектор дав змістовні відповіді на запитання студентів, які виникали у них під час бесіди.

Від імені присутніх заступник директора з виховної роботи Шабалдас Т.М. подякувала Полуляхову І.В. за інформаційно-роз’яснювальну роботу та наголосила, що краще попередити будь-яку неприємну ситуацію, ніж потім нести відповідальність за наслідки свого вчинку.