IMG 38a86929cb0fe7aa99805db12f941e3f V

Навчальний рік добігає кінця…

Завершувати перший курс потрібно правильно! Саме тому 111 група разом з викладачем фізкультури Давиденком М. М., з задоволенням провели останні пари фізичної культури в поході! Не змінюючи традиції, для активного відпочинку ми вирушили на околицю міста - Баранівку.

Мабуть, кожен з нас відчуває себе інакше серед природи, вдихаючи свіже лісове повітря та насолоджуючись тишею хвойних дерев… Ліс привітно зустрів студентів.

Прийшовши на місце, відразу ж усі почали щось робити: одні готували місце під багаття, інші розкладали продукти й готували смачні закуски, а хтось просто насолоджувався красою природи. Разом з викладачем ми куштували смачну кашу й добре посмажений на багатті шашлик.

Після обіду студенти з радістю розважались, граючи в спортивні ігри! Без солоденького ми також не обійшлись! Дякуємо нашій одногрупниці , Устименко Анні , за ласий шматочок шоколадного торта «Спартак». Дуже смачно!

Всі разом ми чудово відпочили від тяжкого навчального року та заліків! Цей похід з морем сміху, розваг та щирим спілкуванням надовго залишиться у нашій пам’яті.