Надрукувати

 DSC9358

24 та 25 червня 2021 року у коледжі відбулися урочистості, присвячені випуску фахівців правового та обліково-фінансового відділень. Омріяні дипломи молодшого спеціаліста отримали 107 випускників денного відділення. Плідне навчання за престижними спеціальностями, освоєння навичок з майбутнього фаху, здобуття безцінного професійного і життєвого досвіду під керівництвом висококваліфікованих викладачів допомогли випускникам стати справжніми професіоналами своєї справи.

Традиційно, першим привітав випускників із завершенням навчання директор коледжу Андрій Миколайович Чортенко. Він наголосив, що саме зі стін Відокремленого структурного підрозділу «Сумський фаховий коледж сумського національного аграрного університету» вийшло у світ багато провідних фахівців у галузі економіки та права Сумської області, побажав випускникам завжди рухатися вперед, наполегливо долати труднощі та перешкоди, продовжувати освіту, успіхів на життєвому та професійному шляху.

Від імені випускників виступили Юлія Стоян, Євген Мозговий, Юлія Вечорка, Ігор Озеров, Оксана Чижова, Микола Харченко. Вони висловили щиру подяку педагогічному колективу та працівникам господарської частини за щоденну кропітку працю, повагу до студентів, доброту і терпіння; батькам – за любов і турботу; одногрупникам – за незабутні студентські роки, проведені разом.

Класні керівники випускних груп Юрченко Яна Олегівна, Співак Анна Олександрівна, Гриценко Вікторія Леонідівна та Скопова Олена Сергіївна у виступах згадали найцікавіші моменти студентського життя, зазначили, що попереду у випускників період становлення та професійного зростання, злетів і падінь, приємних сюрпризів і труднощів, які вони повинні будуть вчитися долати самостійно.

Після вручення дипломів єдина коледжанська стежина для випускників розходиться у різні напрямки. Кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. Залишається побажати молоді щасливого плавання в бурхливому океані самостійного життя! Нехай завжди будуть поруч надійні друзі та мудрі наставники!

Щасливої та щедрої долі Вам, дорогі випускники!

Більше фото на Facebook

Перегляди: 1214