DSC 0940

Перший день навчання – це завжди свято. Нові враження, нові друзі…

Більше 400 студентів переступили поріг рідного коледжу: хто вперше, а хто востаннє. Найбільше уваги – першокурсникам! Виконуюча обов’язки. директора Ольга Роговенко привітала їх з початком навчального року, познайомила з історією коледжу та адміністрацією, побажала успіхів у навчанні. Привітання від керівника закладу, напутні побажання – таке буває лише раз у житті.

Дехто з першачків хвилювався, що важко буде знайти спільну мову з одногрупниками. Привітні, веселі, життєрадісні дівчата та хлопці – ось така цікава компанія першокурсників.

Студентка 121 групи Єлізавета Калюжна влаштувала тематичну зйомку студентів та викладачів. Дякуємо, Лізо! Купа позитивних емоцій і схвальних відгуків від усіх учасників освітнього процесу!

А потім були заняття і знайомство з територією коледжу. Викладачі доброзичливі, намагалися зацікавити своїм предметом…Панувала атмосфера великої єдиної коледжанської родини.

Попереду на усіх першокурсників чекає нова, барвиста і цікава сторінка життя. Нехай студентські роки в нашому коледжі стануть для них незабутніми і найкращими!

Весь педагогічний колектив вітає любих першокурсників із початком студентства і бажає, щоб час, проведений у стінах коледжу, приніс лише радісні миті. Легкого вам навчання!

Навчання – це перший крок до успіху!

Більше фото у соціальній мережі Facebook