1

Два тижні поспіль в Україні проводяться заходи, присвячені пам’яті трагедії Бабиного Яру. Студенти коледжу теж долучилися до обговорення  трагічних подій.

Національний урок пам’яті, приурочений до 80-х роковин трагедії в Бабиному Яру  відбувся одночасно в 15 тисячах навчальних закладів України. Його проведення ініціював Меморіальний центр Голокосту «Бабин Яр» спільно з Міністерство освіти і науки України.

На заняттях з історії студенти з’ясували причини, обставини жахливих проявів нацизму. Бабин Яр – це трагедія всього людства, що сталася на українській землі.  Молодь  не має права забувати про це.

Юні правники також ознайомилися з  освітньою платформою «Червона точка пам’яті», створеної Меморіальним центром «Бабин Яр», яка дозволить кожному зробити свій внесок в колективне знання про Голокост і Другу світову війну. За допомогою платформи можна додати на карту свою «червону точку» у вигляді записаного спогаду, копії документу з сімейного архіву, знахідки з місцевого музею, чи інформації про пам’ятник жертвам Голокосту. Робота з платформою передбачає переживання досвіду історичних подій, завдяки зануренню в історію своєї родини.