DSC 0018

29 жовтня 2021 року у коледжі відбулося рейтингове голосування на посаду директора Відокремленого структурного підрозділу «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету».

Кандидат на посаду керівника закладу освіти Роговенко Ольга Василівна представила присутнім Стратегію розвитку Відокремленого структурного підрозділу «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету» на 2022 – 2025 р.р. В доповіді Ольга Василівна звернула увагу на цінності, місію, візію, принципи розвитку, можливості та загрози, цілі стратегічного розвитку закладу освіти.

На зборах були присутні представники Сумського національного аграрного університету: Курило Микола Петрович, перший проректор Сумського національного аграрного університету, доктор юридичних наук, професор, та Жмайлов Валерій Миколайович, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету, кандидат економічних наук, професор. Микола Петрович зосередив увагу присутніх на основних нормативно-правових засадах процедури рейтингового голосування.

Результат рейтингового голосування: 93 % від кількості виборців підтримали кандидатуру Роговенко О.В. на посаду директора Відокремленого структурного підрозділу «Сумський фаховий коледж Сумського національного аграрного університету».

Колектив закладу вітає Ольгу Василівну з призначенням на посаду директора та впевнений, що їй вдасться максимально реалізувати свій професійний потенціал на користь коледжу!