Надрукувати

viber image 2021 11 09 10 13 21 941

«Вранці я складаю плани, а вдень роблю дурниці»

Вольтер

Буває так, що людина відкладає все важливе «на потім», а коли виявляється, що часу мало, починає намагатися зробити все відкладене за нереально короткий час. В результаті такого «штурму» робота виконується не повністю або не дуже якісно, що призводить до стресів, неприємностей на роботі і викликає цілу низку особистісних психологічних станів таких, як; підвищення тривоги, фрустрованість, почуття провини, зниження самооцінки. Цей стан називається прокрастинація.

Прокрастинація - схильність до постійного відкладання важливих і термінових справ, що призводить до життєвих проблем та негативних психологічних станів. На відміну від звичайної ледачої людини, прокрастінатор завжди чимось зайнятий, але як правило, це непродуктивна та неефективна діяльність, яка не приносить ні особистого розвитку, а ні матеріального добробуту.

Методи та поради для подолання шкідливої звички відкладання були розглянуті на виховній годині для студентів 3 курсу обліково-фінансового відділення «Прокрастинація: як не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні», проведеної к.е.н., викладачем економічних дисциплін Шумковою Вікторією Ігорівною у рамках тижня обліково-фінансових та економічних дисциплін. Під час виховної години всі учасники шукали дієві способи боротьби з прокрастинацією, які можна використати у своєму житті.

Перегляди: 489