маркетинг 1

Традиційно в листопаді у ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» відбувається тиждень обліково-фінансових та економічних дисциплін під час якого викладачами проводиться безліч різноманітних та цікавих заходів. Приємно відзначити, що цьогоріч до проведення заходів долучилася наукова спільнота Сумського національного аграрного університету.

Величезну зацікавленість викликала у студентів гостьова лекція «Маркетинг – джерело успіху», яку провела д.е.н, професор кафедри маркетингу і логістики Макаренко Н.О. Студенти в доступній, легкій формі отримали вичерпну інформацію щодо діяльності маркетолога на підприємстві, особливості товарної та комунікаційної політики, політики розподілу, складових торгової марки, медіа маркетингу тощо.

Бухгалтер – професія універсальна і перспективна. Бухгалтерія – це мистецтво. Так, студенти 3-го курсу обліково-фінансового відділення це вкотре довели, приймаючи участь в он-лайн грі «Бухгалтер-ерудит», яку організувала кафедра обліку і оподаткування СНАУ на чолі з її завідувачем д.е.н, професором Гордієнком М.І.

«Фінанси – частина нашого життя» - це чиста правда і треніг, який провели викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н, доцент Геєнко М.М. та к.е.н, доцент Шалигіна І.В. Науковці отримали цікавий зворотній зв’язок від студентів та визначилися з напрямками подальшої співпраці.

Щиро дякуємо викладачам Суського національного аграрного університету за корисну інформацію, чудовий настрій та висловлюємо надію на майбутню плідну співпрацю.