Надрукувати

ne dit

Використовуючи Інтернет для спілкування у соціальних мережах, студенти можуть зіштовхнутися з різноманітними ризиковими чинниками. Час присутності здобувачів освіти в мережі у зв’язку з пандемією зростає, як і небезпека зіштовхнутися з різноманітними кіберризиками.

Щоб запобігти потраплянню студентів в небезпечні онлайн ситуації, навчити їх дотримуватися правил безпечного спілкування в мережі Інтернет, зі студентами 221 та 321 груп була проведена виховна година "Недитячі стосунки онлайн ".

Студенти отримали інформацію про небезпеки, що можуть виникнути під час спілкування в Інтернеті («секстинг», «онлайн-грумінг», «сексторшен»), оволоділи навичками безпечного спілкування; отримали знання про необхідні дії у разі підозри чи виникнення онлайн-грумінгу чи сексторшену. Під час щирої і невимушеної бесіди зі студентами були обговорені можливі наслідки та небезпеки віртуальних стосунків, наголошено на необхідності вчасного повідомлення про проблему, отриманні психологічної допомогу і правового захисту.

Студентам було нагадано про функціонування «гарячих ліній», де можна отримати консультацію та підтримку:

Класний керівник 221-321 груп

Галина ВЕРНИДУБ

Перегляди: 407