Cтаття СОУНБ

У переддень святкування Дня працівників сільського господарства студенти правового відділення коледжу обговорювали актуальні питання аграрної сфери на конференції «Раціоналізація аграрного землекористування як національний пріоритет».

Про заходи забезпечення раціонального землекористування в Сумській області, право користування чужою земельною ділянкою, відповідальність за нецільове використання землі розповідали директор Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА Маслак Олександр Миколайовича, начальник відділу забезпечення роботи контактного центру Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Шпак Ігор Ігоровича та головна фахівчиня відділу комунікацій та право просвітництва Регіонального центру з надання БВПД у Сумській області Кравець Яна Володимирівна. Студенти жваво цікавилися статистичними даними, практичними ситуаціями у галузі землекористування, програмами державної підтримки аграріїв. Так, відкриття ринку землі започаткувало нову епоху для аграрних відносин у нашій державі.

Традиційні заходи організовують фахівчині Сумської обласної універсальної наукової бібліотеки на чолі з Стрельченко Олександрою Григорівною, Стрельченко Олександра Григорівна, завідувачем відділу документів з природничих і аграрних наук СОУНБ.

У жовтні студенти взяли участь в онлайн-конференції «Інноваційні технології та нові напрямки збереження екосистем на Сумщині» №. Захід організований працівницями Сумської обласної універсальної наукова бібліотека під керівництвом  провела цю конференцію, головною ідеєю якої було збереження навколишнього середовища. Серед присутніх досвідом та результатами своїми діяльності ділилися представники Регіонального ландшафтного парку «Сеймський», Гетьманського національного природного парку, Національного природного парку «Деснянсько-Старогутський» та Природнього заповідника «Михайлівської цілини.

Екологи розповіли про заходи щодо збереження біологічного та ландшафтного різноманіття, відтворення природних комплексів, земельних та водних ресурсів, формування національної екологічної мережі.

Майбутні правники разом з фахівцями визначали методи та форми залучення громадськості до практичних заходів щодо збереження навколишнього природного середовища.

Карина Круподер, Олексій Негрєєв,

Яна Осіпова,  студенти 4 курсу

правового відділення коледжу