ППД

«Робіть те, що вам потрібно, щоб бути ефективним

та мати енергію в неоптимальному середовищі»

Як би ми не були «готові» до того, що зараз відбувається, неможливо нормально сприймати те, що у 2022 році ми чуємо слово «війна».

У нинішній ситуації надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки родини та країни. Це вкрай складно в обставинах, що наразі відбуваються. Психічна стійкість - це здатність переносити стрес із мінімальними наслідками, долати життєві негаразди, тверезо мислити, не впадати в депресивні стани. У кризові моменти від цього залежить виживання. Свою психічну стійкість можна тренувати.

Тому практичний психолог ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» провела психологічний діалог зі сдудентами першого курсу «Турбота про себе – запорука твоєї ефективності».  Під час онлайн-зустріч були розкриті актуальні питання про психологію екстремального стресу, розглянуті стадії переживання стресу та особливості поведінки людини в кризових і надзвичайних ситуаціях.

Наприкінці заняття підлітки поділилися своїми емоціями, враженнями та думками щодо  власних емоційних проблем та відновили свої ресурси за допомогою арт-терапевтичних вправ та тілесних технік боротьби зі стресом.