Надрукувати

 1

26 квітня у роковини Чорнобильської катастрофи для студентів 121 групи Обліково-фінансового відділення ВСП «Сумський фаховий коледж СНАУ» була проведена виховна година «Екологічні проблеми сучасного світу».

Це знакова дата для кожного українця і для людства в цілому. Це день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу і вшанування героїзму тисяч мужніх і героїчних людей, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Аналіз наслідків аварії на ЧАЕС і екологічної ситуації у світі говорить про те, що застосування досягнень науки і техніки, науково-технічна революція, є дуже тонкою, відповідальною і складною справою.

В останні роки у світі відбуваються все більш численні природні катаклізми та глобальні планетарні зміни. Опустелення, надмірні опади, прогрівання атмосфери, зміна клімату і підняття рівня океанів, забруднення повітря, води і ґрунтів, вимирання тварин – всі ці явища на даний час настільки значні та руйнівні, що стає очевидним катастрофічний вплив людини на планету. Подальший розвиток цивілізації можливий лише за умов зміни ставлення людей до природи та її ресурсів.

«Світ – це не навколишнє середовище,

 а єдиний наш дім, в якому ми можемо жити»

М. М. Мойсеєв

Перегляди: 336