карт 1

Новий навчальний рік розпочався в онлайн-форматі з години національної ідентичності «Ми українці: честь і слава незламним!».

Під час загальнонаціональної хвилини мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії російської федерації проти України вшанували всіх тих, хто віддав своє життя через повномасштабне вторгнення – Героїв, які боролися і загинули за наше майбутнє, невинних дітей та мирних українців.

Говорили про життя в умовах найжорстокішої війни, яка бере відлік від 24 лютого 2022 року, дії під час повітряної тривоги, географічне положення України та її найближчих сусідів, про навички критичного мислення – фейки і Інтернеті, про участь  студентів у волонтерських акціях та плетіння маскувальних сіток, про необхідність поглиблення знань з української мови та історії України, відвідування курсів домедичної допомоги. Не оминули увагою жарти, анекдоти та меми, що з’явилися під час воєнного стану на теренах соціальних мереж. Поміркували над запитаннями: «Хто став на захист України?», «Які найкращі риси проявили українці?», «В чому сила українців, що допоможе перемогти?».

Студенти згадували про найстрашніші злочини війни проти цивільного населення – Ірпінь, Буча, Гостомель…Нескорених і мужніх захисників «Азовсталі», щоденні обстріли територій прикордоння Сумської області.

Згадали родзинки регіонів України – шахти Донецька, архітектура Львова, гумор Одеси, полтавські галушки, запорізькі козаки і мольфари Закарпаття. Таким бачать студенти вільний народ вільної країни.

Життя повинно тривати незважаючи ні на що, аби жертви загиблих у війні не виявилися марними. Продовжуємо навчати та навчатися і цим робимо неоціненний вклад у Перемогу!

Україна була, є і буде вільною і незалежною! Слава Україні!

карт 2

карт 3

 

карт 5карт 4

карт 11карт 14