DSC 0689

Сонячного ранку 17 лютого 2023 року до коледжу завітали гості: Олена Петрова - голова відділення Національного олімпійського комітету в Сумській області, срібна призерка Олімпійських ігор, заслужений майстер спорту України з біатлону, почесна громадянка міста Суми; Віталій Могиленко – учасник перших Олімпійських Ігор незалежної України у 1994 році, чемпіон Радянського Союзу, Майстер спорту України міжнародного класу з біатлону; Іван Сумцов – майстер спорту СРСР з лижних перегонів, чемпіон України, колишній викладач фізичного виховання коледжу; Юлія Лозова – Виконавчий секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області; Анастасія Семерня – стипендіат Національного олімпійського комітету України, КМС зі спортивної акробатики. Вони розповідали цікаві історії про їх спортивне життя, ділились спогадами та враженнями щодо участі в Олімпійських іграх, вчили азам катання на лижах. Для більшості першокурсників це був перший досвід катання на лижах. Викладачі фізичного виховання разом з поважними гостями допомагали студентам опановувати обов’язковий мінімум з основ техніки пересування на лижах.

Позитивні емоції та незабутні враження, подарунки від Національного олімпійського комітету України і дяка ЗСУ за можливість активного відпочинку – таким запам’ятали цей день учасники заходу!

Смачна каша і гарячий чай за одним столом з Олімпійськими призерами та улюбленими викладачами фізичного виховання – фінальний акорд Дня здоров’я!

Організаторами Дня здоров’я були наші улюблені викладачі фізичного виховання – Олександр Миколайович Старинський, керівник фізичного виховання, викладач-методист, відмінник освіти України, та Микола Миколайович Давиденко, майстер спорту СРСР з лижних перегонів та біатлону, чемпіон Радянського Союзу з біатлону!

Дана ПЕТРИЧЕНКО