df35d clip 270kb

"Снідайте як король, обідайте як принц, а вечеряйте, як жабрак".

                                                                                                                       Адель Девіс

01 березня 2023 року в онлайн форматі відбулася інформаційна година на тему: «Харчування та імунна система. Що варто знати?» .

Студенти 2 курсу обліково-фінансового відділення Відокремленого структурного підрозділу «Сумський фаховий коледж  СНАУ» мали нагоду поспілкуватися  з лікарем загальної практики сімейної медицини В'ячеславом Коротких. Цю цікаву і змістовну зустріч організувала Сумська обласна універсальна наукова бібліотека.

6deba clip 171kb

        Діти брали активну участь в обговоренні деяких питань, тому, що тема харчування та збереження імунної системи  дуже важлива для кожної людини. Харчування є критичним фактором, що визначає імунні реакції. Неповноцінне харчування — найбільш поширена причина імунодефіциту в усьому світі.

Діти дізналися, що до розвитку імунодефіциту призводить:

  • перекуси на ходу, харчування «швидкою їжею», незбалансований раціон;
  • радикальні дієти (без білків або вуглеводів), котрі застосовують, аби схуднути;
  • недоїдання;
  • споживання надміру цукру, солі, тваринних жирів;
  • зайва вага.1e2f7 clip 242kb

Збалансоване харчування важливе для профілактики неінфекційних захворювань, які лягають важким тягарем на плечі людей. Це той випадок, коли можна запобігти недугам простими методами. Порушення в раціоні відкривають ворота і для різних інфекційних захворювань і роблять організм мішенню для онкологічних недуг. Натомість відповідальний підхід до харчування, дотримання балансу в поживних речовинах, збагачення їжі мікронутрієнтами — це шлях до здоров’я.

"Це здоров'я справжнє багатство, а не шматочки золота та срібла".

                                                                                                       Махатма Ганді