День студента – свято одного дня, але в нашому коледжі все зовсім по-іншому. Наші студенти святкували його цілий тиждень, він був дуже цікавим, бо кожний день мав свої особливості.

У понеділок студентів нашого коледжу вітало студентське самоврядування яскравою презентацією, що не залишила байдужою жодну групу і жодного студента.

У вівторок найсміливіші наші студенти пройшли тест на розумові здібності  і результати в черговий раз підтвердили, що в нашому коледжі навчаються дуже розумні та обдаровані студенти. Найвищі бали за результатами тесту на IQ отримали: Бережний Сергій,  Мироненко Роман, Олещенко Анастасія, Круподер Ірина.

Всі студенти отримали сертифікати зі своїми результатами та були нагороджені грамотами.

Традиційним вже стало проведення Дня студентського самоврядування в коледжі, тому у середу студенти стали дублерами викладачів та адміністрації. У проведенням такого заходу були зацікавлені як викладачі, так і студенти. До речі, останні навіть отримали позитив від таких змін.

Четвертий день порадував нас  розважальною програмою, що була організована студентською радою «Лідер», у ній взяла участь КВК коледжу СНАУ, студентами 432 групи було продемонстровано студентську мініатюру про безтурботне і веселе життя у коледжі і, звісно,  учасники художньої самодіяльності порадували студентський колектив своїми піснями.

IMG_3721 IMG_3735 IMG_3759

Ще одним приємним моментом свята було нагородження студентів, які змогли проявити свої здібності за час навчання в коледжі. Грамотами було нагороджено: Круподер Ірину, Козиря Сергія, студію «Дакапо», збірну команду коледжу КВК, Середнього Олександра, Власенко Олену та інших не менш обдарованих студентів.

Заходи до дня студента нікого не залишили байдужими, і ніхто не залишився осторонь святкування, бо День студента – це свято молоді, що навчається відпочиваючи і відпочиває навчаючись.

Студентська рада «Лідер»