Головна Новини Вшановуємо ветеранів

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Вшановуємо ветеранів PDF Друк e-mail
Написав Редактор   
Четвер, 19 вересня 2013, 10:06

Золотий фонд нашого навчального закладу – ветерани. Вони віддали більшу і кращу частину свого життя коледжу. І тому їм у дні святкування 110-ї річниці коледжу – особлива шана.

На запрошення директора 18 вересня до коледжу завітали педагоги- ветерани. Вони ознайомились із ювілейною виставкою «Вернісаж талантів», знову зайшли до знайомих аудиторій. І всі одностайно відмітили – коледж змінився до невпізнанності! Вражає велика кількість найновішої комп’ютерної техніки, затишні інтер’єри, чистота та охайність.

 DSC3764 DSC3901 DSC3924  

Після відвідання коледжу на зеленій галявині, поміж поважних лип, які колись були посаджені руками гостей, відбулось живе спілкування ветеранів. За гостинними столами вони поділились спогадами, загадали історію, прослухали привітання і виступів викладачів і студентів. І, звичайно, одержали подяки директора за сумлінну працю і святкові подарунки.

Єдиним побажанням, з яким були згодні і гості і господарі було – ветеранам не старіти, адміністрації коледжу - частіше влаштовувати такі зустрічі.

 DSC3887 DSC3885  DSC3806

Останнє оновлення на Четвер, 19 вересня 2013, 11:52
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.