Золотий фонд нашого навчального закладу – ветерани. Вони віддали більшу і кращу частину свого життя коледжу. І тому їм у дні святкування 110-ї річниці коледжу – особлива шана.

На запрошення директора 18 вересня до коледжу завітали педагоги- ветерани. Вони ознайомились із ювілейною виставкою «Вернісаж талантів», знову зайшли до знайомих аудиторій. І всі одностайно відмітили – коледж змінився до невпізнанності! Вражає велика кількість найновішої комп’ютерної техніки, затишні інтер’єри, чистота та охайність.

 DSC3764 DSC3901 DSC3924  

Після відвідання коледжу на зеленій галявині, поміж поважних лип, які колись були посаджені руками гостей, відбулось живе спілкування ветеранів. За гостинними столами вони поділились спогадами, загадали історію, прослухали привітання і виступів викладачів і студентів. І, звичайно, одержали подяки директора за сумлінну працю і святкові подарунки.

Єдиним побажанням, з яким були згодні і гості і господарі було – ветеранам не старіти, адміністрації коледжу - частіше влаштовувати такі зустрічі.

 DSC3887 DSC3885  DSC3806