Головна Новини Студентська конференція «Роль молоді в розбудові громадянського суспільства»

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Студентська конференція «Роль молоді в розбудові громадянського суспільства» PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
П'ятниця, 11 жовтня 2013, 14:33

Україною за роки незалежності зроблені певні кроки до розвитку та зміцнення громадянського суспільства. Створені умови для повноцінного забезпечення та стимулювання громадської активності. Не осторонь цього питання стоїть і сучасна молодь.

 DSC5068 1  DSC5076 1  DSC5079 1 

8 жовтня на Студентській конференції власне бачення щодо ролі молоді у розбудові правової держави озвучили студенти третього курсу правового відділення: Барбін Олексій, Гладенко Анастасія, Головенко Іван, Даценко Вікторія, Заяц Вікторія. В ході засідання були висвітлені питання співвідношення громадянського суспільства та правової держави, становлення громадянської освіти, роль молодіжних організацій у розбудові держави, перші кроки формування активної громадянської позиції тощо.

Презентуючи свої дослідження, студентство наголосило на базових цінностях громадянського суспільства, ролі особистості у розвитку держави, на соціальній адаптації молоді. Барбін Олексій зазначив, що саме молодь є рушійною силою для розбудови громадянського суспільства. Із виступу Заяц Вікторії: «Майбутнє за активною, розумною, дієвою, свідомою молоддю. Сходинки подолання небайдужості до суспільно-політичних явищ та формування активної позиції продовжує і коледж у світлі діяльності студентської ради «Лідер».

Сподіваємося, що оновлена коледжанська родина знайде місце активній громадянській позиції в своєму житті та сприятиме своїми діями формуванню інтелектуального суспільства.

Викладач правових дисциплін О.А. Бондар

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.