Вже традиційними на правовому відділенні стали виїзні практичні заняття

11 жовтня 2013 року до Ковпаківського районного суду завітали студенти ІV курсу для набуття практичних навичок з кримінального і кримінально-процесуального права.

Помічник голови суду Мальцева Тетяна Борисівна провела цікаву бесіду зі студентами та екскурсію приміщенням суду, де вони ознайомились із системою побудови суду, публічними, службовими та закритими зонами судового приміщення, роботою канцелярій суду, порядком реєстрації, руху документів, функціонуванням автоматизованої системи документообігу суду, системою забезпечення порядку та безпеки під час судових засідань. Дізнались студенти і про середньомісячне навантаження на одного суддю, статистику розгляду судом справ у порядку цивільного та кримінального судочинства.

 DSC08627 DSC08635 IMG 3806

В залі судового засідання студенти мали можливість ознайомитися з особливостями кримінального провадження за ч. 1 ст. 186 КК України.

Студентам була надана можливість отримати практичний досвід щодо етапів та порядку судового розгляду кримінального провадження, а також особисто поспілкуватися із суддею Фоменко І.М. та отримати відповіді на поставлені запитання.

Суддя поцікавилася у студентів їх баченням себе у професії юриста, наголосила на відповідальному ставленні до обрання майбутнього місця роботи.

В цей же день студенти третього курсу відвідали Сумський міський центр зайнятості. Крім ознайомлення із загальними аспектами роботи центру, особливу увагу було приділено питанням порядку реєстрації громадян, правовому статусу безробітних, особливостям працевлаштування молоді та співпраці служби зайнятості з роботодавцями.