Головна Новини Діалог з батьками

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Діалог з батьками PDF Друк e-mail
Написав Адмін   
Вівторок, 29 жовтня 2013, 15:09

Батьківські збори в коледжі є традиційними і проводяться двічі на рік. 25 жовтня відбулася зустріч з батьками студентів ІІ – ІІІ курсів обліково-фінансового відділення та ІV курсу правового відділення.

У першій частині зустрічі батьки мали можливість поспілкуватися з директором коледжу Мусієнко О.В. та заст. директора з навчальної роботи Станкевичем Г.П.

 DSC5992  DSC5997  DSC6010

У другій частині роботи батьки студентів спеціальності правового відділення зустрілися з деканом юридичного факультету СНАУ Запарою С.І. і отримали інформацію про подальші перспективи навчання їх дітей в університеті, а батьки обліково-фінансового відділення мали розмову спілкування і дізнались про можливості і переваги навчання в університеті за економічними спеціальностями. Перед батьками виступив Гордієнко М.І., завідувач кафедрою «Економіка контролю і аудиту».

 DSC6001  DSC6012

З кураторами академічних груп батьки обговорили і вирішили актуальні питання: підвищення якості знань, поведінки, пропусків занять без поважних причин та інше.

Батьківські збори є ефективною формою взаємодії між батьками і викладачами, яка допомагає реалізувати всі поставлені цілі.

Останнє оновлення на Вівторок, 29 жовтня 2013, 15:41
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.