21 листопада двері навчального закладу були радо відкриті для учасників регіональної студентської ради Сумської та Чернігівської областей, заступників директорів з виховної роботи та голів студентського самоврядування вищих навчальних закладів І- ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Гостями зустрічі стали також представники Гомельського аграрно-економічного коледжу.

 DSC7272  DSC7225  DSC7238

Розпочалося засідання з вітального слова директора коледжу Мусієнко О.В.

У процесі роботи було обрано голову регіональної студентської ради, нею стала Забара Єлизавета, голова студентського самоврядування Глухівського агротехнічного інституту ім. С.А.Ковпака, присутні обговорили проект Положення про конкурс «Студент року – 2014» , визначили навчальний заклад, на базі якого і буде проходити регіональний етап конкурсу. Це –Путивльський коледж Сумського НАУ.

 DSC7266  DSC7226  DSC7315

Цікавим і корисним стало обговорення за круглим столом питання морального і правового виховання студентської молоді. Своїм досвідом організації морального виховання поділилася заступник директора з виховної роботи Лук'яненко Л.М., викладачі коледжу Безрук Л.А. та Бондар О.А. розповіли про систему роботи з правового виховання. Жукова С.Г., заступник директора з виховної роботи Прилуцького агротехнічного коледжу розповіла про умови формування життєвих цінностей в їхньому коледжі.

Студенти мали можливість проявити свої лідерські якості на занятті з елементами тренінгу «Лідерство і мораль», яке провела практичний психолог коледжу Коробова О.Г.

 DSC7296  DSC7299  DSC7301

Для розширення досвіду роботи студентського самоврядування в коледжах була організована зустріч з представниками молодіжних організацій м. Суми в Сумській міській раді, на якій були присутні заступник міського голови Панченко С.М., начальник відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Мотречко В.В., представники студентського самоврядування ВНЗ ІІІ-ІV р.а., які розповіли про особливості роботи органів студентського самоврядування в Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка та Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ.

 DSC7380  DSC7392  DSC7397

Своїм досвідом організації виховної роботи поділилася заступник директора з виховної роботи Гомельського аграрно-економічного коледжу Соловйова Н.В.

Робота засідання студентської регіональної ради виявилася плідною і корисною для всіх учасників.