На минулому тижні студенти 4 курсу правового відділення разом з викладачем Безрук Л.А. відвідали Ковпаківський районний суд м. Суми, де були присутні у відкритому судовому засіданні по розгляду цивільної справи про стягнення пені по аліментам.

 IMAG0576 IMAG0582

Після завершення судового засідання суддя Костенко Владислав Геннадійович, для студентів провів лекцію на тему: «Реалізація та захист прав людини», а також відповів на різні запитання з сімейного та цивільного законодавства.

Окрім того, помічиком голови суду Мальцевою Т.Б. студентам наглядно було продемонстровано роботу автоматизованої системи документообігу суду (комп'ютерної програми «Д-3»). Також студенти були ознайомлені з діяльністю суду, веб-сторінкою Ковпаківського районного суду м. Суми на порталі «Судова влада», можливістю відправки учасникам процесу процесуальних документів та повісток в електронному вигляді в рамках проекту «Електронний суд» та направлення повісток у вигляді SMS.

Завдяки таким зустрічам студенти мають можливість ближче ознайомитися з практичними аспектами своєї майбутньої професії.

Викладач правових дисциплін Безрук Л.А.