Активно розвиваються міжнародні контакти нашого коледжу. На минулому тижні делегація коледжу СНАУ на чолі з директором О.В. Мусієнко відвідала наших партнерів у Білорусії – Гомельський державний аграрно-економічний коледж. Поїздка була дуже цікавою і плідною.

 DSC7634  DSC7639  DSC7648

Знайомство з матеріально-технічною базою та навчально-методичним забезпеченням навчального процесу переконало, що Гомельський коледж – це сучасний навчальний заклад, навчально-виховний процес в якому відповідає всім вимогам сучасної науки, методики та дидактики. Важливо відмітити, що білоруські колеги, одержуючи значну підтримку держави, зуміли зберегти й розвинути тісний зв'язок з агропромисловим виробництвом, що дуже позитивно впливає на рівень практичної підготовки фахівців. На високому рівні поставлений у гомельчан і соціальний захист студентів і співробітників коледжу.

Було проведено засідання спільного «круглого столу» на якому відбувся жвавий обмін досвідом та намічені шляхи подальшого розвитку співробітництва навчальних закладів. Під схвальні оплески присутніх директори коледжів О.В.Мусієнко та О.В. Бічан підписали угоду про співробітництво, яка передбачає, серед іншого, обмін викладачами та студентами уже в поточному навчальному році.

 DSC7673  DSC7687

Початок добрій справі покладено. Сподіваємось на її добрі плоди.