f-popovГоловним надбанням нашого коледжу за всю його 110-річну історію є випускники. Мовби маленькі крапельки, вони складають той великий потік спеціалістів , які прославили і прославляють навчальний заклад далеко за межами України.

Одним з таких славних випускників є Борис Михайлович Попов, 100 років від народження якого виповнюється цими днями.

Він народився 21 грудня 2013 р. у Сумах у родині агронома. Навчався у нашому коледжі, який тоді мав статус Сумського зоотехнічного технікуму. Закінчивши у 1930 році технікум, Б.М. Попов почав займатись науковою діяльністю вивчаючи ссавців та птахів у Київській, Чернігівській, Харківській, Вінницькій та інших областях України. Свою основну наукову працю, які він мала стати його дисертацією – «Кажани УРСР» вчений закінчив у 1941 р, але захистити її не встиг – перешкодила війна. Проте своєї наукової цінності науковий доробок Б.М. Попова не втратив і досі.

З початком Великої Вітчизняної війни Б.М. Попов перебував на фронті. Загинув 20 січня 1942 г. біля х. Довгого Слов´яносербського району Луганської області. Його ім´я викарбовано на меморіальній дошці, встановленій у Національному музеї на пошану науковців, що загинули при обороні Києва.