Головна Новини Cамоосвіта в дії

Оберіть мову

Ukrainian English French German Russian Spanish
Cамоосвіта в дії PDF Друк e-mail
Написав Редактор   
Вівторок, 28 січня 2014, 09:03

У рамках тижня самоосвіти викладачів коледжу, який проходив 8-17 січня 2014 року, педагоги коледжу мали змогу обмінятися досвідом, підвищити свій інформаційний, методичний рівень, відвідуючи психолого-педагогічні семінари, засідання методичної ради та ради кураторів.
Перший психолого-педагогічний семінар був присвячений темі коучингу як новій педагогічній технології. У ході зібрання викладачі могли ознайомитися з новим поняттям, «приміряти» його до своєї педагогічної діяльності, зрозуміти психологічні аспекти явища.

DSC 4220 DSC 4225

15 січня відбувся творчий звіт молодих педагогів «Я роблю так», який проходив у формі аукціону педагогічних ідей. Викладачі з невеликим досвідом роботи представляли на розгляд компетентного журі власні розробки, напрацювання, педагогічні ідеї, які використовують у своїй професійній діяльності. У ході аукціону «продавалися» і «купувалися» кращі ідеї. Перемогу отримав «лот» Косенко Ксенії Володимирівни – практичні підходи до викладання ораторського мистецтва. Також в ході обговорення виникли нові ідеї та форми методичної роботи, які будуть втілені у наступних семінарах.

  DSC8072  DSC8087 

Подібні зустрічі сприяють не тільки підвищенню навчально-методичного рівня молодих викладачів, але й процесу вдосконалення викладання досвідчених викладачів.

Останнє оновлення на Вівторок, 28 січня 2014, 09:42
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

© 2019 Коледж СНАУ | Офіційний сайт. Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.