13 лютого 2014 року на базі нашого коледжу відбулося регіональне методичне об'єднання викладачів соціального циклу та правових дисциплін ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, в якому взяли участь 14 навчальних закладів Сумщини.

 DSC8397  DSC8418  DSC8419

Учасники мали змогу познайомитися з навчально-методичною та матеріально-технічною базою Коледжу СНАУ. Особливе враження на гостей справили ошатні аудиторії та читальна зала з електронним сектором. Цікавість викликали і навчально-методичні комплекси з правових дисциплін. Викладачі правового відділення раді були поділитися досвідом кропіткої методичної роботи.

Вітальним словом директора коледжу Мусієнко О.В. розпочалася дружня зустріч учасників методичного об'єднання.

 DSC8423  DSC8425  DSC8431

Ірина Вікторівна Шуляк, завідуюча правовим відділенням, поділилася досвідом використання складових інтранету в роботі зі студентами-юристами у коледжі.

Про систему правової освіти в коледжі СНАУ розказала Олена Анатоліївна Бондар, голова ЦМК правових дисциплін, яка наголосила на тому, що важливу роль в формуванні правової грамотності відіграє Навчальна юридична консультація.

 DSC8501  DSC8502  DSC8505

Гості мали можливість ознайомитися із фрагментом роботи юридичної консультації. Родзинкою зустрічі стало правове ток-шоу «Міліція та молодь: що потрібно знати» (Безрук Л.А., Рубан О.В.).

Завершальним етапом роботи стало обговорення актуальних питань правового виховання молоді за круглим столом. Про складові правової освіти розказали гості з Путивльського коледжу СНАУ, Сумського медичного коледжу, Машинобудівного коледжу СумДУ.

 DSC8518  DSC8522  DSC8552

У підсумку, учасники методичного об'єднання не лише обмінялися досвідом, а й запланували декілька спільних заходів, які, сподіваємося, будуть втілені в життя.

О.А. Бондар, голова ЦМК правових дисциплін