Студенти четвертого курсу виходять на фінішну пряму,саме на цьому етапі навчання вони повинні освоїти навички роботи в судах. Тому в черговий раз були проведенні виїзні практичні заняття 28 лютого та 03 березня в судах м. Суми.

З метою здобуття практичних навиків з господарського права та процесу, викладачами правових дисциплін Ярем О.А. та Шуляк І. В. спільно з секретарем судової колегії з розгляду справ про банкрутство Середою І. Г. була організована зустріч студентів четвертого курсу правового відділення з працівниками Господарського суду.

 IMG 0001 IMG 0002

На практичному занятті заступник керівника апарату Господарського суду Лебедь Олександр Володимирович ознайомив студентів з діяльністю самого суду та його структурою. У процесі спілкування зробив акцент на новинках судочинства, таких як електронний суд та дистанційне судочинство. Студенти побачили в дії автоматизовану систему діловодства.

Друга частина заняття була присвячена особливостям розгляду справ про банкрутство. Суддя судової колегії №2 з розгляду справ про банкрутство Костенко Лариса Андріївна підкреслила актуальність нової редакції Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника і визнання його банкрутом».

В рамках кримінального процесу в Ковпаківському районному суді м. Суми викладачем правових дисциплін Демченко Т.В. була організована зустріч з суддею Фоменко І.М.

Студенти були присутні у відкритому судовому засіданні по розгляду кримінального провадження відносно обвинуваченого Г у вчиненні незаконного виробництва, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту, повторно.

Після завершення судового процесу суддею Фоменко Іриною Миколаївною, зі студентами проведено бесіду на тему: «Новели кримінального процесуального кодексу України», «Строки настання адміністративної та кримінальної відповідальності у неповнолітніх», а також були надані відповіді на різні їх запитання.

В цілому зустріч виявилася цікавою та досить результативною, адже студенти отримали не лише теоретичні знання, а й практичні навички.